KONST / Litografier / Färglitografi 13658278
nr 1365 8278
Al Wagiella
(f. 1939)
Färglitografi, Al Wagiella (f. 1939), komposition med ett ägg. Signerad. Bladets mått: ca 60x44 cm
Al Wagiella, sudanesiskfödd målare och grafiker född 1939.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 december 2020
kl 20:39:01
7/12 20:06:57